- Bran***Lewis
- 2026/05/11
FDS3170N7 Tech -specificaties
Fairchild Semiconductor - FDS3170N7 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Fairchild Semiconductor - FDS3170N7
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Fairchild (onsemi) |
| VGS (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | 8-SO |
| Serie | PowerTrench® |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 26mOhm @ 6.7A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 3W (Ta) |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 2714 pF @ 50 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 77 nC @ 10 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 6V, 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 100 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 6.7A (Ta) |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Fairchild Semiconductor FDS3170N7.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | FDS3170N7 | FDS3570 | FDS3570 | FDS3512 |
| Fabrikant | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Technologie | - | - | - | - |
| FET Type | - | - | - | - |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | - | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Vermogensverlies (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
FDS300BB50SANREXIGBT Module
FDS2682FAIRCHI
FDS2672 MOSFAICHIBAUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.