- Bran***Lewis
- 2026/05/11
74ACT158SCX Tech -specificaties
Fairchild Semiconductor - 74ACT158SCX Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Fairchild Semiconductor - 74ACT158SCX
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Fairchild (onsemi) |
| Voeding Bron | Single Supply |
| Voltage - Levering | 4.5V ~ 5.5V |
| Type | Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket | 16-SOIC |
| Serie | 74ACT |
| Verpakking / doos | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| onafhankelijke Circuits | 1 |
| Current - Output Hoog, Laag | 24mA, 24mA |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Base Productnummer | 74ACT158 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Fairchild Semiconductor 74ACT158SCX.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 74ACT158SCX | 74ACT158SJX | 74ACT158SC | 74ACT158MTCX |
| Fabrikant | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Voeding Bron | - | - | - | - |
| onafhankelijke Circuits | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Circuit | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
74ACT161FPELHITACHIUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.