- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
2210-T2 Series Datasheet.pdfHTML -datasheet
2210-T2 Series Datasheet.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $82.29 | $82.29 |
2210-T220-K0F2-H231-16A Tech -specificaties
E-T-A - 2210-T220-K0F2-H231-16A Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als E-T-A - 2210-T220-K0F2-H231-16A
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | E-T-A |
| Nominale spanning - DC | 65 V |
| Nominale spanning - AC | 480 V |
| Serie | 2210-T2 |
| Pakket | Bulk |
| Aantal polen | 2 |
| montage Type | DIN Rail |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting | None |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 16A |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |
| Goedkeuringsbureau | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| actuator Type | Lever |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als E-T-A 2210-T220-K0F2-H231-16A.
| Productkenmerk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 2210-T220-K0F2-H231-16A | ROX8J1K1 |
| Fabrikant | E-T-A | TE Connectivity Passive Product |
| Breaker Type | Thermal Magnetic | - |
| Goedkeuringsbureau | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 16A | - |
| Nominale spanning - AC | 480 V | - |
| Verlichting | None | - |
| montage Type | DIN Rail | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - | - |
| Aantal polen | 2 | - |
| Serie | 2210-T2 | ROX, Neohm |
| Pakket | Bulk | Bulk |
| actuator Type | Lever | - |
| Nominale spanning - DC | 65 V | - |
Download 2210-T220-K0F2-H231-16A PDF -datasheets en E-T-A -documentatie voor 2210-T220-K0F2-H231-16A - E-T-A.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.