- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
PI6C2405A.pdfOmgevingsinformatie
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPcn andere
Multiple Changes Revision 30/Sep/2015.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Site Qualification 02/Jun/2016.pdfPI6C2405A-1HLE Tech -specificaties
Diodes Incorporated - PI6C2405A-1HLE Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated - PI6C2405A-1HLE
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| Voltage - Levering | 3V ~ 3.6V |
| Type | Zero Delay Buffer |
| Leverancier Device Pakket | 8-TSSOP |
| Serie | - |
| Ratio - Input: Output | 1:5 |
| Verpakking / doos | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pakket | Tube |
| PLL | Yes |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| uitgang | TTL |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal circuits | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Invoer | TTL |
| Frequentie - Max | 133MHz |
| Divider / Multiplier | No/No |
| Differential - Input: Output | No/No |
| Base Productnummer | PI6C2405 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated PI6C2405A-1HLE.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PI6C2405A-1HLEX | PI6C2405A-1HLIEX | PI6C2405A-1HLIE | PI6C2405A-1HWEX |
| Fabrikant | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Ratio - Input: Output | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Divider / Multiplier | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| uitgang | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frequentie - Max | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| Invoer | - | - | - | - |
| Differential - Input: Output | - | - | - | - |
Download PI6C2405A-1HLE PDF -datasheets en Diodes Incorporated -documentatie voor PI6C2405A-1HLE - Diodes Incorporated.
PI6C2405ADiodes Incorporated
PI6C2405A-1HWN/AUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.