- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
DMN66D0LDWQ.pdfOmgevingsinformatie
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.07 | $0.07 |
| 200+ | $0.028 | $5.60 |
| 500+ | $0.027 | $13.50 |
| 1000+ | $0.027 | $27.00 |
DMN66D0LDWQ-13 Tech -specificaties
Diodes Incorporated - DMN66D0LDWQ-13 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated - DMN66D0LDWQ-13
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| VGS (th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | SOT-363 |
| Serie | Automotive, AEC-Q101 |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 6Ohm @ 115mA, 5V |
| Vermogen - Max | 400mW (Ta) |
| Verpakking / doos | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 29.3pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 0.9nC @ 10V |
| FET Feature | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 217mA (Ta) |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) |
| Base Productnummer | DMN66 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated DMN66D0LDWQ-13.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DMN66D0LDWQ-13 | DMN66D0LDWQ-7 | DMN66D0LDW-7 | DMN65D8LW-7-F |
| Fabrikant | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 217mA (Ta) | 115mA (Tc) | 115mA (Ta) | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60V | 60V | 60V | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 0.9nC @ 10V | 0.9nC @ 10V | - | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 6Ohm @ 115mA, 5V | 6Ohm @ 115mA, 5V | 6Ohm @ 115mA, 5V | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 29.3pF @ 25V | 29.3pF @ 25V | 23pF @ 25V | - |
| Vermogen - Max | 400mW (Ta) | 400mW (Ta) | 250mW (Ta) | - |
| Serie | Automotive, AEC-Q101 | Automotive, AEC-Q101 | Automotive, AEC-Q101 | - |
| Verpakking / doos | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Leverancier Device Pakket | SOT-363 | SOT-363 | SOT-363 | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA | 2V @ 250µA | 2V @ 250µA | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | - |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) | 2 N-Channel (Dual) | 2 N-Channel (Dual) | - |
| Base Productnummer | DMN66 | DMN66 | DMN66 | - |
Download DMN66D0LDWQ-13 PDF -datasheets en Diodes Incorporated -documentatie voor DMN66D0LDWQ-13 - Diodes Incorporated.
DMN65D8LW-7-FDiodes Incorporated
DMN66D0LDWDiodes Incorporated
DMN66DOLDW-7Diodes Incorporated
DMN66D0LDW-7 MOSDiodes Incorporated
DMN65D8LW-7 MOSDiodes Incorporated
DMN66D0LW-7-FDiodes IncorporatedUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.