- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
DMN6040SSD.pdfOmgevingsinformatie
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Wafer Site/Bond Wire 8/Apr/2013.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Assembly/Test Site Addition 01/Jun/2015.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.135 | $0.68 |
| 50+ | $0.11 | $5.50 |
| 150+ | $0.099 | $14.85 |
| 500+ | $0.085 | $42.50 |
| 2500+ | $0.069 | $172.50 |
| 5000+ | $0.066 | $330.00 |
DMN6040SSD-13 Tech -specificaties
Diodes Incorporated - DMN6040SSD-13 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated - DMN6040SSD-13
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| VGS (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | 8-SO |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 40mOhm @ 4.5A, 10V |
| Vermogen - Max | 1.3W |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1287pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 22.4nC @ 10V |
| FET Feature | Logic Level Gate |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 5A |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) |
| Base Productnummer | DMN6040 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated DMN6040SSD-13.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DMN6040SSD-13 | DMN6040SSDQ-13 | DMN6040SFDEQ-13 | DMN6040SSS |
| Fabrikant | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Vermogen - Max | 1.3W | 1.3W | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 5A | 5A (Ta) | 5.3A (Ta) | - |
| Serie | - | Automotive, AEC-Q101 | Automotive, AEC-Q101 | - |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | 6-PowerUDFN | - |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) | 2 N-Channel (Dual) | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1287pF @ 25V | 1287pF @ 25V | 1287 pF @ 25 V | - |
| Leverancier Device Pakket | 8-SO | 8-SO | U-DFN2020-6 (Type E) | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 22.4nC @ 10V | 22.4nC @ 10V | 22.4 nC @ 10 V | - |
| FET Feature | Logic Level Gate | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60V | 60V | 60 V | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | 3V @ 250µA | 3V @ 250µA | 3V @ 250µA | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 40mOhm @ 4.5A, 10V | 40mOhm @ 4.5A, 10V | 38mOhm @ 4.3A, 10V | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | - |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | - |
| Base Productnummer | DMN6040 | DMN6040 | DMN6040 | - |
Download DMN6040SSD-13 PDF -datasheets en Diodes Incorporated -documentatie voor DMN6040SSD-13 - Diodes Incorporated.
DMN6040SK3Diodes Incorporated
DMN6040SVT-7 MOSDiodes Incorporated
DMN6040SK3QDiodes Incorporated
DMN6040SSDDiodes Incorporated
DMN6040SVTQ-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 60V 5A TSOT26
DMN6040SFDEQ-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 60V 5.3A 6UDFN
DMN6040SSSDiodes Incorporated
DMN6040SSS-13 MOSDiodes Incorporated
DMN6040SSDQ-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 60V 5.0A SO-8
DMN6040SFDEQ-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 60V 5.3A 6UDFN
DMN6040SVT-7-36Diodes Incorporated
DMN6040SSSQ-13Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 41V~60V SO-8 T&R 2
DMN6040SVT-7Diodes IncorporatedMOSFET N CH 60V 5A TSOT26
DMN6040SK3-13 MOSDiodes IncorporatedUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.