- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
DMN5L06T.pdfPcn andere
Multiple Changes 14/May/2009.pdfOmgevingsinformatie
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfDMN5L06T-7 Tech -specificaties
Diodes Incorporated - DMN5L06T-7 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated - DMN5L06T-7
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.2V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | SOT-523 |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 3Ohm @ 200mA, 2.7V |
| Vermogensverlies (Max) | 150mW (Ta) |
| Verpakking / doos | SOT-523 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 50 pF @ 25 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 1.8V, 2.7V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 50 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 280mA (Ta) |
| Base Productnummer | DMN5L06 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated DMN5L06T-7.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DMN5L06T-7 | DMN5L06TK-7 | DMN5L06K-7 | DMN5L06KQ-7 |
| Fabrikant | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -65°C ~ 150°C (TJ) | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 1.8V, 2.7V | 1.8V, 5V | 1.8V, 5V | 1.8V, 5V |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 3Ohm @ 200mA, 2.7V | 2Ohm @ 50mA, 5V | 2Ohm @ 50mA, 5V | 2Ohm @ 50mA, 5V |
| Leverancier Device Pakket | SOT-523 | SOT-523 | SOT-23-3 | SOT-23-3 |
| FET Feature | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.2V @ 250µA | 1.2V @ 250µA | 1V @ 250µA | 1V @ 250µA |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 280mA (Ta) | 280mA (Ta) | 300mA (Ta) | 300mA (Ta) |
| Base Productnummer | DMN5L06 | DMN5L06 | DMN5L06 | DMN5L06 |
| FET Type | N-Channel | N-Channel | N-Channel | N-Channel |
| Verpakking / doos | SOT-523 | SOT-523 | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Vermogensverlies (Max) | 150mW (Ta) | 150mW (Ta) | 350mW (Ta) | 350mW |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 50 pF @ 25 V | 50 pF @ 25 V | 50 pF @ 25 V | 50 pF @ 25 V |
| Serie | - | - | - | Automotive, AEC-Q101 |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) |
| Vgs (Max) | ±20V | ±20V | ±20V | ±20V |
Download DMN5L06T-7 PDF -datasheets en Diodes Incorporated -documentatie voor DMN5L06T-7 - Diodes Incorporated.
DMN5L06VA-7-FDiodes Incorporated
DMN5L06DWK-7 MOSDiodes Incorporated
DMN5L06K-7-FDiodes Incorporated
DMN5L06DWK-7-79Diodes IncorporatedDIODE
DMN5L06K-7 MOSDiodes Incorporated
DMN5L06V-7 MOSDiodes Incorporated
DMN5L06TK-7 MOSDiodes Incorporated
DMN5L06VAKDiodes Incorporated
DMN5L06KVBSEMI
DMN5L06TKVBSEMIUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.