- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
DMN2008LFU.pdfOmgevingsinformatie
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.205 | $0.21 |
DMN2008LFU-13 Tech -specificaties
Diodes Incorporated - DMN2008LFU-13 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated - DMN2008LFU-13
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.5V @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | U-DFN2030-6 (Type B) |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 5.4mOhm @ 5.5A, 4.5V |
| Vermogen - Max | 1W |
| Verpakking / doos | 6-UFDFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1418pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 42.3nC @ 10V |
| FET Feature | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 20V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 14.5A |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) |
| Base Productnummer | DMN2008 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated DMN2008LFU-13.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DMN2008LFU-13 | DMN2008LFU-7 | DMN2009UCA4-7 | DMN2010UDZ-7 |
| Fabrikant | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Serie | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.5V @ 250µA | 1.5V @ 250A | 1.4V @ 640µA | 1.5V @ 250µA |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 20V | 20V | 20V | 24V |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1418pF @ 10V | 1418pF @ 10V | 1780pF @ 10V | 2665pF @ 10V |
| Leverancier Device Pakket | U-DFN2030-6 (Type B) | U-DFN2030-6 (Type B) | X4-DSN1717-4 | U-DFN2535-6 |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 42.3nC @ 10V | 42.3nC @ 10V | 17.5nC @ 4V | 33.2nC @ 4.5V |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 5.4mOhm @ 5.5A, 4.5V | 5.4mOhm @ 5.5A, 4.5V | 11.9mOhm @ 2.5A, 4.5V | 7mOhm @ 5.5A, 4.5V |
| Verpakking / doos | 6-UFDFN Exposed Pad | 6-UFDFN Exposed Pad | 4-XFBGA, DSBGA | 6-UDFN Exposed Pad |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Base Productnummer | DMN2008 | DMN2008 | DMN2009 | DMN2010 |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) | 2 N-Channel (Dual) Common Drain | - | 2 N-Channel (Dual) Common Drain |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 14.5A | 14.5A | 10.3A (Ta) | 11A |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) |
| FET Feature | - | - | Standard | - |
| Vermogen - Max | 1W | 1W | 900mW | 700mW |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Bulk | Tape & Reel (TR) |
Download DMN2008LFU-13 PDF -datasheets en Diodes Incorporated -documentatie voor DMN2008LFU-13 - Diodes Incorporated.
DMN2011UFDE-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 11.7A 6UDFN
DMN2009UFDF-13Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 8V~24V U-DFN2020-6
DMN2009LSS-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 12A 8SOP
DMN2009UFDF-7Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 8V~24V U-DFN2020-6
DMN2009UCA4-7Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 8V~24V X4-DSN1717-
DMN2008LFU-7Diodes IncorporatedMOSFET 2N-CHA 20V 14.5A DFN2030
DMN2005UPS-13-81Diodes Incorporated
DMN2011UFDE-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 11.7A 6UDFN
DMN2005LP4K-7BDiodes Incorporated
DMN2005UPS-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 20A POWERDI5060
DMN2005UFGQ-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 18A PWRDI3333
DMN2005UFG-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 18.1A PWRDI3333
DMN2005UFG-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 18.1A PWRDI3333
DMN2005UFGQ-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 18A PWRDI3333
DMN2009USS-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 8SOICUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.