- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.064 | $0.32 |
| 50+ | $0.052 | $2.60 |
| 150+ | $0.047 | $7.05 |
| 500+ | $0.042 | $21.00 |
| 2500+ | $0.035 | $87.50 |
| 4000+ | $0.033 | $132.00 |
DMC2400UV Tech -specificaties
Diodes Incorporated - DMC2400UV Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated - DMC2400UV
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| VGS (th) (Max) @ Id | 900mV @ 250µA, 1V @ 250µA |
| Leverancier Device Pakket | SOT-563 |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 480mOhm @ 200mA, 5V, 970mOhm @ 100mA, 5V |
| Vermogen - Max | 450mW (Ta) |
| Verpakking / doos | SOT-563, SOT-666 |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 37.1pF @ 10V, 46.1pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 0.5nC @ 4.5V, 0.8nC @ 10V |
| FET Type | N and P-Channel Complementary |
| FET Feature | Standard |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 20V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 1.03A (Ta), 700mA (Ta) |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated DMC2400UV.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DMC2400UV-13 | DMC2400UV-7 | DMC2450UV-13 | DMC2450UV-7 |
| Fabrikant | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| FET Type | - | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
DMC2053UVT-7Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 8V-24V TSOT26 T&R
DMC2053UVTQ-7Diodes IncorporatedMOSFET 8V~24V TSOT26
DMC2057UVT-13Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 8V-24V TSOT26 T&R
DMC25D1UVT-13Diodes IncorporatedMOSFET N/P-CH 25V/12V TSOT26
DMC2057UVT-7Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 8V-24V TSOT26 T&R
DMC2400UV-7BDiodes Incorporated
DMC21D1UDA-7BDiodes IncorporatedMOSFET N/P-CH 20V X2DFN0806-6
DMC2450UV-7-55Diodes Incorporated
DMC2053UVTQ-13Diodes IncorporatedMOSFET 8V~24V TSOT26Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.