- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
AP7347DQ.pdfOmgevingsinformatie
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.232 | $0.23 |
AP7347DQ-29W5-7 Tech -specificaties
Diodes Incorporated - AP7347DQ-29W5-7 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated - AP7347DQ-29W5-7
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| Spanningsuitval (Max) | 0.36V @ 500mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 2.9V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | SOT-25 |
| Serie | - |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Verpakking / doos | SC-74A, SOT-753 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| PSRR | 75dB (1kHz) |
| Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 125 µA |
| Current - Output | 500mA |
| Beheersfuncties | Current Limit, Enable |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated AP7347DQ-29W5-7.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | AP7347DQ-29FDZW-7B | AP7347DQ-29FDZW-7 | AP7347DQ-22W5-7 | AP7347DQ-25W5-7 |
| Fabrikant | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Serie | - | - | - | - |
| Spanningsuitval (Max) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Beschermingsfuncties | - | - | - | - |
| Aantal Regulators | - | - | - | - |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Beheersfuncties | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Actueel - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
Download AP7347DQ-29W5-7 PDF -datasheets en Diodes Incorporated -documentatie voor AP7347DQ-29W5-7 - Diodes Incorporated.
AP7347DQ-25FDZW-7Diodes IncorporatedLDO CMOS LOWCURR W-DFN2020-6 T&R
AP7347DQ-33FDZW-7Diodes IncorporatedLDO CMOS LOWCURR W-DFN2020-6 T&R
AP7348D-1528RS4-7Diodes IncorporatedLDO CMOS LOWCURR X1-DFN1612-8 T&
AP7347DQ-33FDZW-7BDiodes IncorporatedLDO CMOS LowCurr W-DFN2020-6 T&R
AP7348D-1815RS4-7Diodes IncorporatedLDO CMOS LOWCURR X1-DFN1612-8 T&
AP7347DQ-25FDZW-7BDiodes IncorporatedLDO CMOS LowCurr W-DFN2020-6 T&R
AP7347DQ-29FDZW-7Diodes IncorporatedLDO CMOS LOWCURR W-DFN2020-6 T&R
AP7347DQ-50FDZW-7Diodes IncorporatedLDO CMOS LOWCURR W-DFN2020-6 T&R
AP7347DQ-28FDZW-7Diodes IncorporatedLDO CMOS LOWCURR W-DFN2020-6 T&R
AP7347DQ-50FDZW-7BDiodes IncorporatedLDO CMOS LowCurr W-DFN2020-6 T&R
AP7347DQ-29FDZW-7BDiodes IncorporatedLDO CMOS LowCurr W-DFN2020-6 T&R
AP7347DQ-28FDZW-7BDiodes IncorporatedLDO CMOS LowCurr W-DFN2020-6 T&R
AP7347DQ-22W5-7Diodes IncorporatedLDO CMOS LOWCURR SOT25 T&R 3K
AP7347DQ-25W5-7Diodes IncorporatedLDO CMOS LOWCURR SOT25 T&R 3KUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.