- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
AP431(A).pdfOmgevingsinformatie
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Devices 24/Oct/2013.pdfAP431VG-A Tech -specificaties
Diodes Incorporated - AP431VG-A Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated - AP431VG-A
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 2.495V |
| Voltage - Output (Max) | 36 V |
| Voltage - Input | - |
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | 30ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | TO-92 |
| Serie | - |
| Reference Type | Shunt |
| Verpakking / doos | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Box (TB) |
| Output Type | Adjustable |
| Temperatuur | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Geluid - 10Hz tot 10kHz | - |
| Ruis - 0,1Hz tot 10Hz | - |
| montage Type | Through Hole |
| Current - Supply | - |
| Current - Output | 200 mA |
| Current - Cathode | 500 µA |
| Base Productnummer | AP431 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated AP431VG-A.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | AP431VL-A | AP431WG-7 | AP431SRG-7 | AP431SHBRTR-G1 |
| Fabrikant | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Current - Cathode | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Ruis - 0,1Hz tot 10Hz | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltage - Input | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Reference Type | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Geluid - 10Hz tot 10kHz | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download AP431VG-A PDF -datasheets en Diodes Incorporated -documentatie voor AP431VG-A - Diodes Incorporated.
AP431VLDiodes Incorporated
AP431WG-7-FDiodes Incorporated
AP431VDiodes Incorporated
AP431SRG-7-FDiodes Incorporated
AP431WAANACHIP
AP431TAPEC
AP431WLADIDOES
AP431WLN/A
AP431WATCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.