- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML -datasheet
RWR Series, Military.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $18.915 | $18.92 |
RWR81N1000DRBSL Tech -specificaties
Vishay Dale - RWR81N1000DRBSL Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay Dale - RWR81N1000DRBSL
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Dale / Vishay |
| Tolerantie | ±0.5% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-39007, RWR81N |
| panel Mode | 100 Ohms |
| Vermogen (Watt) | 1W |
| Verpakking / doos | Axial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 250°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Military, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | R (0.01%) |
| Samenstelling | Wirewound |
| Base Productnummer | RWR81 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay Dale RWR81N1000DRBSL.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | RWR81N1000DRRSL | RWR81N1000FMBSL | RWR81N1000FPBSL | RWR81N1000DRS70 |
| Fabrikant | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Serie | - | - | - | - |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| panel Mode | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerantie | - | - | - | - |
Download RWR81N1000DRBSL PDF -datasheets en Vishay Dale -documentatie voor RWR81N1000DRBSL - Vishay Dale.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.