- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
RER Military Series Datasheet.pdfPCN -ontwerp/specificatie
NH,RER,RH,TMC Part Marking 10/Jun/2016.pdfHTML -datasheet
RER Military Series Datasheet.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $32.486 | $32.49 |
RER60F1370RCSL Tech -specificaties
Vishay Dale - RER60F1370RCSL Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay Dale - RER60F1370RCSL
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Dale / Vishay |
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-39009, RER60 |
| panel Mode | 137 Ohms |
| Vermogen (Watt) | 5W |
| Verpakking / doos | Axial, Box |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 250°C |
| montage Feature | Flanges |
| lead Style | Solder Lugs |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.335" (8.51mm) |
| Kenmerken | Military, Moisture Resistant |
| Failure Rate | R (0.01%) |
| Samenstelling | Wirewound |
| Coating, Huisvesting Type | Aluminum |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay Dale RER60F1370RCSL.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | RER60F13R0RCSL | RER60F1330RCSL | RER60F1300RCSL | RER60F1371RCSL |
| Fabrikant | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| lead Style | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Feature | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Coating, Huisvesting Type | - | - | - | - |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| panel Mode | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Download RER60F1370RCSL PDF -datasheets en Vishay Dale -documentatie voor RER60F1370RCSL - Vishay Dale.
RER60F13R3RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 13.3 OHM 1% 5W
RER60F13R0MC02Vishay DaleRES CHAS MNT 13 OHM 1% 5W
RER60F1300RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 130 OHM 1% 5W
RER60F1371RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 1.37K OHM 1% 5W
RER60F1331RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 1.33K OHM 1% 5W
RER60F1371RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 1.37K OHM 1% 5W
RER60F12R7RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 12.7 OHM 1% 5W
RER60F1370RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 137 OHM 1% 5W
RER60F13R0RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 13 OHM 1% 5W
RER60F1300RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 130 OHM 1% 5W
RER60F13R3RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 13.3 OHM 1% 5W
RER60F1330RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 133 OHM 1% 5W
RER60F12R7RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 12.7 OHM 1% 5W
RER60F1330RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 133 OHM 1% 5W
RER60F13R0MCSLVishay DaleRES CHAS MNT 13 OHM 1% 5W
RER60F1400RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 140 OHM 1% 5W
RER60F1331RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 1.33K OHM 1% 5W
RER60F13R0RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 13 OHM 1% 5WUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.