- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.391 | $0.39 |
ERL0737R400FKEB500 Tech -specificaties
Vishay Dale - ERL0737R400FKEB500 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay Dale - ERL0737R400FKEB500
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Dale / Vishay |
| Tolerantie | ±1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) |
| Serie | ERL |
| panel Mode | 37.4 Ohms |
| Vermogen (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Axial |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Film |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay Dale ERL0737R400FKEB500.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ERL0737R400FKEK500 | ERL07374K00FKEB500 | ERL0737R400FKEA500 | ERL07374R00FKEB500 |
| Fabrikant | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| panel Mode | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
ERL0737K400FKEB500Vishay DaleRES 37.4K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0737R400FKEK500Vishay DaleRES 37.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0737R400FKEA500Vishay DaleRES 37.4 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383K00FKEK500Vishay DaleRES 383K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374R00FKEK500Vishay DaleRES 374 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0737K400FKEA500Vishay DaleRES 37.4K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383K00FKEA500Vishay DaleRES 383K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383R00FKEB500Vishay DaleRES 383 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374R00FKEA500Vishay DaleRES 374 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374K00FKEB500Vishay DaleRES 374K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374K00FKEK500Vishay DaleRES 374K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0738K300FKEB500Vishay DaleRES 38.3K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0738K300FKEA500Vishay DaleRES 38.3K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07374R00FKEB500Vishay DaleRES 374 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383R00FKEA500Vishay DaleRES 383 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383R00FKEK500Vishay DaleRES 383 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL0737K400FKEK500Vishay DaleRES 37.4K OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL07383K00FKEB500Vishay DaleRES 383K OHM 1% 1/4W AXIALUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.