- Jess***Jones
- 2026/04/17
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $9.60 | $9.60 |
DT024B-190-V-3 Tech -specificaties
AUTEC POWER SYSTEMS - DT024B-190-V-3 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als AUTEC POWER SYSTEMS - DT024B-190-V-3
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Voltage - Output | 19V |
| Voltage - Input | 100 ~ 240 VAC |
| Serie | DT024B (24W) |
| Vermogen (Watt) | 24 W |
| Pakket | Case |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Output Connector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. |
| Input Type | IEC 320-C14 |
| Formulier | Desktop |
| doeltreffendheid | Level VI |
| Current - Output (Max) | 1.3A |
| toepassingen | ITE (Commercial) |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als AUTEC POWER SYSTEMS DT024B-190-V-3.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DT024B-190-V-USB | DT024B-190-V-8 | DT024B-190-V-5 | DT024B-190-V-TN |
| Fabrikant | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Voltage - Output | - | - | - | - |
| doeltreffendheid | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Output Connector | - | - | - | - |
| Voltage - Input | - | - | - | - |
| Formulier | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
DT024B-190-U-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-5AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-TNAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-USBCAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-2AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-MUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-7AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-8AUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-USB-MAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-USB-MAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-USBCAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-SUSBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-U-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24W
DT024B-190-V-USBAUTEC POWER SYSTEMSAC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 24WUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.