- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.618 | $1.62 |
| 200+ | $0.626 | $125.20 |
| 500+ | $0.604 | $302.00 |
| 1000+ | $0.594 | $594.00 |
DG411EJ Tech -specificaties
Harris Corporation - DG411EJ Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Harris Corporation - DG411EJ
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Harris Corporation |
| Voltage - Supply, Single (V +) | 15V |
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±) | ±15V |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max) | 145ns, 145ns |
| Switch Circuit | SPST |
| Leverancier Device Pakket | 16-PDIP |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| On-State Resistance (Max) | 35Ohm |
| Aantal circuits | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| montage Type | Through Hole |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max) | 250pA |
| crosstalk | -85dB @ 1MHz |
| Charge Injection | 5pC |
| Channel-to-Channel Matching (& Delta; Ron) | - |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)) | 9pF, 9pF |
| -3dB bandbreedte | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Harris Corporation DG411EJ.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DG411EUE+ | DG411FEUE+ | DG411DY-T1-E3 | DG411FDJ+ |
| Fabrikant | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Vishay Siliconix | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| On-State Resistance (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| crosstalk | - | - | - | - |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| Huidig - Lekkage (IS (uit)) (Max) | - | - | - | - |
| Channel-to-Channel Matching (& Delta; Ron) | - | - | - | - |
| Switch Circuit | - | - | - | - |
| Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | - | - | - | - |
| -3dB bandbreedte | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Single (V +) | - | - | - | - |
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±) | - | - | - | - |
| Charge Injection | - | - | - | - |
| Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)) | - | - | - | - |
DG411FDJ+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
DG411EUE+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INTEGRATED CIRCUITUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.