- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN -assemblage/oorsprong
Assembly Site Add 08/Oct/2015.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Mult Device Serial No Mark 26/Sep/2017.pdfPcn andere
Multiple Updates 27/Mar/2015.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $115.08 | $115.08 |
| 200+ | $44.53 | $8,906.00 |
| 680+ | $42.97 | $29,219.60 |
| 1360+ | $42.19 | $57,378.40 |
CY7C1545KV18-400BZXI Tech -specificaties
Infineon Technologies - CY7C1545KV18-400BZXI Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Infineon Technologies - CY7C1545KV18-400BZXI
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| Schrijf cyclus tijd - woord, pagina | - |
| Voltage - Levering | 1.7V ~ 1.9V |
| Technologie | SRAM - Synchronous, QDR II+ |
| Leverancier Device Pakket | 165-FBGA (13x15) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 165-LBGA |
| Pakket | Tray |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| geheugen | Volatile |
| Geheugen grootte | 72Mbit |
| Geheugenorganisatie | 2M x 36 |
| Geheugeninterface | Parallel |
| Geheugenformaat | SRAM |
| Klokfrequentie | 400 MHz |
| Base Productnummer | CY7C1545 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991B2A |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Infineon Technologies CY7C1545KV18-400BZXI.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | CY7C1545KV18-450BZXI | CY7C1545KV18-400BZC | CY7C1548KV18-400BZXC | CY7C1548KV18-400BZI |
| Fabrikant | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Geheugen grootte | - | - | - | - |
| Schrijf cyclus tijd - woord, pagina | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Klokfrequentie | - | - | - | - |
| Geheugeninterface | - | - | - | - |
| Geheugenformaat | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| geheugen | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Geheugenorganisatie | - | - | - | - |
Download CY7C1545KV18-400BZXI PDF -datasheets en Infineon Technologies -documentatie voor CY7C1545KV18-400BZXI - Infineon Technologies.
CY7C1545KV18-450BZXIUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.