- Jess***Jones
- 2026/04/17
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.544 | $1.54 |
| 200+ | $0.598 | $119.60 |
| 500+ | $0.576 | $288.00 |
| 1000+ | $0.567 | $567.00 |
BTS141E3045ANTMA1 Tech -specificaties
Infineon Technologies - BTS141E3045ANTMA1 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Infineon Technologies - BTS141E3045ANTMA1
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Voltage - Load | 60V |
| switch Type | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket | PG-TO220-3-5 |
| Serie | - |
| Rds On (Typ) | 25mOhm |
| Ratio - Input: Output | 1:1 |
| Verpakking / doos | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Pakket | Bulk |
| Output Type | N-Channel |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Uitgangsconfiguratie | Low Side |
| Temperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Interface | On/Off |
| Input Type | Non-Inverting |
| Kenmerken | Auto Restart, Slew Rate Controlled |
| Foutbescherming | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Current - Output (Max) | 12A |
| Base Productnummer | BTS141 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Infineon Technologies BTS141E3045ANTMA1.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | BTS141E3064NKSA1 | BTS141 E3045A | BTS141NKSA1 | BTS142DAKSA1 |
| Fabrikant | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Voltage - Load | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Rds On (Typ) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Foutbescherming | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Interface | - | - | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output (Max) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| switch Type | - | - | - | - |
| Ratio - Input: Output | - | - | - | - |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
BTS140AEssentra ComponentsHEX STANDOFF #6-32 BRASS 1-1/4"
BTS141 E3045Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS142D MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141TC BTS141 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141TCCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141 MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS1420Cypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS142DCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141E3045ACypress Semiconductor (Infineon Technologies)
BTS141BLSA1INFINEONTECHUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.