- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Pcn veroudering/ eol
Multiple Devices 18/Nov/2016.pdf245 Tech -specificaties
Switchcraft Inc. - 245 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Switchcraft Inc. - 245
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Conxall / Switchcraft |
| Spanning - Nominale | - |
| Draadgrootte | - |
| Beëindiging | Screw |
| Signal Lines | Mono |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | LITTEL-PLUG® |
| Panel Hole Size | - |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | - |
| Aantal posities / contacten | 2 Conductors, 2 Contacts |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Paring Lengte / Diepte | 1.188" (30.20mm) |
| Interne Switch (s) | Does Not Contain Switch |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatie Kleur | - |
| Industrie erkende paringsdiameter | 6.35mm (0.250", 1/4") - Headphone |
| inclusief | 4 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 2 Screws |
| Materiaal behuizing | Plastic |
| Geslacht | Male |
| Kenmerken | - |
| Contact Material - Plating | Nickel |
| Contact Material | Brass |
| connector Type | Phone Plug |
| Cable Opening | 0.297" (7.54mm) |
| Materiaal behuizing | Copper Alloy |
| dekkleur | Silver, Red |
| Base Productnummer | - |
| Werkelijke Diameter | 0.250" (6.35mm) |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Switchcraft Inc. 245.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 245 | 245-18-1-03 | 2450 00010392 | 245-14-1-03 |
| Fabrikant | Switchcraft Inc. | CNC Tech | Honeywell Sensing and Productivity Solutions | CNC Tech |
| Industrie erkende paringsdiameter | 6.35mm (0.250", 1/4") - Headphone | - | - | - |
| Geslacht | Male | - | - | - |
| connector Type | Phone Plug | - | - | - |
| Cable Opening | 0.297" (7.54mm) | - | - | - |
| dekkleur | Silver, Red | - | - | - |
| Kenmerken | - | Open Frame | - | Open Frame |
| Isolatie Kleur | - | - | - | - |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) | Through Hole, Kinked Pin | - | Through Hole, Kinked Pin |
| inclusief | 4 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 2 Screws | - | - | - |
| Werkelijke Diameter | 0.250" (6.35mm) | - | - | - |
| Beëindiging | Screw | Solder | - | Solder |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Panel Hole Size | - | - | - | - |
| afscherming | Unshielded | - | - | - |
| Signal Lines | Mono | - | - | - |
| Contact Material - Plating | Nickel | - | - | - |
| Materiaal behuizing | Plastic | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled | - | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Contact Material | Brass | - | - | - |
| Interne Switch (s) | Does Not Contain Switch | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 105°C | - | -40°C ~ 105°C |
| Serie | LITTEL-PLUG® | - | 2450 | - |
| Pakket | Bulk | Tube | Bulk | Tube |
| Paring Lengte / Diepte | 1.188" (30.20mm) | - | - | - |
| Aantal posities / contacten | 2 Conductors, 2 Contacts | - | - | - |
| Materiaal behuizing | Copper Alloy | - | - | - |
| Draadgrootte | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | 245 | 2450 | 245 |
Download 245 PDF -datasheets en Switchcraft Inc. -documentatie voor 245 - Switchcraft Inc..
2450Keystone ElectronicsSHLDR SCREW RND HEAD HEX #6-32
245-22-1-03CNC TechCONN IC DIP SOCKET 22POS TIN
2450Adafruit Industries LLCPLA FILAMENT 1.75MM RED 1KG
2450 00010518Honeywell Sensing and Productivity SolutionsAUTO RESET THERMOSTAT
2450 00010392Honeywell Sensing and Productivity SolutionsAUTO RESET THERMOSTAT
2450 00010331Honeywell Sensing and Productivity SolutionsTHERMOSTAT COMMERCIALUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.