- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
CMSBN4615-HF.pdfOmgevingsinformatie
Comchip Technology RoHS Cert.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.465 | $0.47 |
| 200+ | $0.18 | $36.00 |
| 500+ | $0.174 | $87.00 |
| 1000+ | $0.171 | $171.00 |
CMSBN4615-HF Tech -specificaties
Comchip Technology - CMSBN4615-HF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Comchip Technology - CMSBN4615-HF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Comchip Technology |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.3V @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | CSPB1515-4 |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 26mOhm @ 3A, 4.5V |
| Vermogen - Max | 1.5W (Ta) |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 150°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 11nC @ 10V |
| FET Feature | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 20V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 7A (Ta) |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) |
| Base Productnummer | CMSBN4615 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Comchip Technology CMSBN4615-HF.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | CMSBN4615-HF | CMSBN4612-HF | CMSBN4616-HF | CMSBN6601-HF |
| Fabrikant | Comchip Technology | Comchip Technology | Comchip Technology | Comchip Technology |
| Serie | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 11nC @ 10V | 7.2nC @ 10V | 8.8nC @ 4.5V | 25.4nC @ 10V |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.3V @ 250µA | 1.3V @ 250µA | 1.3V @ 250µA | 1.3V @ 1mA |
| Temperatuur | 150°C | 150°C | 150°C | 150°C |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 7A (Ta) | 6A (Ta) | 8A (Ta) | 13A (Ta) |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Base Productnummer | CMSBN4615 | CMSBN4612 | CMSBN4616 | CMSBN6601 |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | 4-SMD, No Lead | 4-SMD, No Lead | 4-SMD, No Lead | 6-SMD, No Lead |
| Leverancier Device Pakket | CSPB1515-4 | CSPB1313-4 | CSPB1515-4 | CSPB2718-6 |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) | 2 N-Channel (Dual) | 2 N-Channel (Dual) Common Drain | 2 N-Channel (Dual) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 20V | 22V | - | 20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) | MOSFET (Metal Oxide) |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Vermogen - Max | 1.5W (Ta) | 1.4W (Ta) | 1.5W (Ta) | 2W (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 26mOhm @ 3A, 4.5V | 36mOhm @ 3A, 4.5V | 18mOhm @ 3A, 4.5V | 11.5mOhm @ 3A, 4.5V |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
Download CMSBN4615-HF PDF -datasheets en Comchip Technology -documentatie voor CMSBN4615-HF - Comchip Technology.
CMSBLSCZBLPanduit CorpADAPTER MODULE SIMPLE
CMSBLSCBUPanduit CorpSC SIMPLE (BL) ADAPTER (BU) MODU
CMSBN6601-HFComchip TechnologyMOSFET DUAL N-CH 20VDS 12VGS 13A
CMSBLSCZAWPanduit CorpADAPTER MODULE SIMPLE
CMSBUSCBUPanduit CorpSC SIMPL (BU) ADAPTER (BU) MODUL
CMSBLSCZEIPanduit CorpADAPTER MODULE SIMPLE
CMSBUSCBLPanduit CorpSC SIMPL (BU) ADAPTER (BL) MODUL
CMSBN4616-HFComchip TechnologyMOSFET DUAL N-CH 15VDS 12VGS 8A
CMSBUSCEWPanduit CorpSC SIMPL (BU) ADAPTER (EW) MODUL
CMSBUSCIGPanduit CorpSC SIMPL (BU) ADAPTER (IG) MODUL
CMSBUSCAWPanduit CorpSC SIMPL (BU) ADAPTER (AW) MODUL
CMSBLSCZIWPanduit CorpADAPTER MODULE SIMPLE
CMSBLSCZBUPanduit CorpADAPTER MODULE SIMPLE
CMSBUSCIWPanduit CorpSC SIMPL (BU) ADAPTER (IW) MODUL
CMSBN4612-HFComchip TechnologyMOSFET DUAL N-CH 22VDS 12VGS 2A
CMSBLSCIWPanduit CorpSC SIMPLE (BL) ADAPTER (IW) MODU
CMSBLSCEIPanduit CorpSC SIMPLE (BL) ADAPTER (EI) MODU
CMSBUSCEIPanduit CorpSC SIMPL (BU) ADAPTER (EI) MODULUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.