- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
CTM2474F Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.925 | $1.93 |
CTM2474F-561L Tech -specificaties
Central Technologies - CTM2474F-561L Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Central Technologies - CTM2474F-561L
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Central Technologies |
| Type | Molded |
| Tolerantie | ±15% |
| Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | CTM2474F |
| ratings | - |
| Q @ Freq | - |
| Verpakking / doos | Axial |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Core | - |
| Inductiefrequentie - test | 1 kHz |
| Inductie | 560 µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| Kenmerken | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.14Ohm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 560 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | 270mA |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Vendor Undefined |
| Bereikstatus | REACH info available upon request |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Central Technologies CTM2474F-561L.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | CTM2474F-681L | CTM2474F-562L | CTM2474F-560L | CTM2474F-5R6L |
| Fabrikant | Central Technologies | Central Technologies | Central Technologies | Central Technologies |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| afscherming | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Download CTM2474F-561L PDF -datasheets en Central Technologies -documentatie voor CTM2474F-561L - Central Technologies.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.