- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $153.31 | $153.31 |
DA2-B0-46-450-121-C Tech -specificaties
Carling Technologies - DA2-B0-46-450-121-C Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Carling Technologies - DA2-B0-46-450-121-C
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Carling Technologies |
| Nominale spanning - DC | 80 V |
| Nominale spanning - AC | 277 V |
| Serie | D |
| Pakket | Bulk |
| Aantal polen | 2 |
| montage Type | DIN Rail |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting | None |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 5A |
| Breaker Type | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Goedkeuringsbureau | CSA, UL |
| actuator Type | Lever |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Carling Technologies DA2-B0-46-450-121-C.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DA2-B0-46-450-11C-C | DA2-B0-46-450-12C-C | DA2-B0-46-410-1B1-C | DA2-B0-46-245-1B1-C |
| Fabrikant | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Verlichting | - | - | - | - |
| actuator Type | - | - | - | - |
| Aantal polen | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Breaker Type | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
DA2-B0-46-210-112-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-44-620-131-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-245-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-435-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-12C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-615-111-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-612-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-480-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-610-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-440-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-475-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-11C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-450-111-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-475-12C-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-210-132-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-612-121-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-460-121-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
DA2-B0-46-410-1B1-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.