- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML -datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfOmgevingsinformatie
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.515 | $0.52 |
184682J630RBB-F Tech -specificaties
Cornell Dubilier Electronics (CDE) - 184682J630RBB-F Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Cornell Dubilier Electronics (CDE) - 184682J630RBB-F
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | CDE (Cornell Dubilier Electronics) |
| Nominale spanning - DC | 630V |
| Nominale spanning - AC | 220V |
| Tolerantie | ±5% |
| Beëindiging | PC Pins |
| Size / Dimension | 0.413' L x 0.157' W (10.50mm x 4.00mm) |
| Serie | 184 |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | Radial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Through Hole |
| Afstand tussen de draden | 0.295' (7.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.354' (9.00mm) |
| Kenmerken | - |
| diëlektrische materiaal | Polyester, Metallized |
| Capaciteit | 6800 pF |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Cornell Dubilier Electronics (CDE) 184682J630RBB-F.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 184682K630RBB-F | 184682J630RBA-F | 184682K630RBA-F | 184682J400RAB-F |
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ratings | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| diëlektrische materiaal | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
Download 184682J630RBB-F PDF -datasheets en Cornell Dubilier Electronics (CDE) -documentatie voor 184682J630RBB-F - Cornell Dubilier Electronics (CDE).
1846755Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 16POS 90DEG 5MM
1846771Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 5MM
1846742Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 14POS 90DEG 5MM
1846739Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 12POS 90DEG 5MM
1846797Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 24POS 90DEG 5MM
1846768Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 18POS 90DEG 5MMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.