- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.003 | $0.00 |
| 10+ | $0.003 | $0.03 |
| 12+ | $0.003 | $0.04 |
| 200+ | $0.001 | $0.20 |
| 500+ | $0.001 | $0.50 |
| 1000+ | $0.001 | $1.00 |
C1005NP0100FGTS Tech -specificaties
ICM - C1005NP0100FGTS Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als ICM - C1005NP0100FGTS
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | ICM |
| Spanning - Nominale | 50V |
| Tolerantie | ±1% |
| Dikte (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie | C1005NP0_S |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 0402 (1005 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| Capaciteit | 10 pF |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Vendor Undefined |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als ICM C1005NP0100FGTS.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | C1005NP0100GGTS | C1005NP0101FGTS | C1005NP0100JGTS | C1005NP0100JFTS |
| Fabrikant | ICM | ICM | ICM | ICM |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
C1005JF0J105ZT000FTDK Corporation
C1005NP0100JGTDarfonUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.