- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
RTA Series Datasheet.pdfRTAP30BCSSD50S Tech -specificaties
C&K - RTAP30BCSSD50S Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als C&K - RTAP30BCSSD50S
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Nominale spanning - DC | 60 V |
| Nominale spanning - AC | 60 V |
| Klemtype | PC Pin |
| Serie | RTA |
| Paneeluitsparing Dimensions | - |
| Pakket | Bulk |
| Aantal posities | - |
| Aantal polen per deck | - |
| Aantal Dekken | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Index stoppen | Continuous |
| Kenmerken | - |
| Diepte achter het paneel | 12.60mm |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 150mA (AC/DC) |
| Contact Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Contact Material | Brass |
| Contact Finish | Silver |
| Circuit per Deck | BCD with Complement |
| Hoek van Throw | 30° |
| actuator Type | Round (5.9mm Dia) |
| actuator Lengte | 50.00mm |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als C&K RTAP30BCSSD50S.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | RTAP30BCSSD25S | RTAP30206SSD50S | RTAP30206B06SD25S | RTAP30112B12SD25S |
| Fabrikant | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Contact Timing | - | - | - | - |
| actuator Lengte | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Paneeluitsparing Dimensions | - | - | - | - |
| actuator Type | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Hoek van Throw | - | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Diepte achter het paneel | - | - | - | - |
| Circuit per Deck | - | - | - | - |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Index stoppen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aantal Dekken | - | - | - | - |
| Aantal polen per deck | - | - | - | - |
Download RTAP30BCSSD50S PDF -datasheets en C&K -documentatie voor RTAP30BCSSD50S - C&K.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.