- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfR25030-2QR Tech -specificaties
Eaton - Bussmann Electrical Division - R25030-2QR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Eaton - Bussmann Electrical Division - R25030-2QR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Bussmann (Eaton) |
| Spanning | 250V |
| Klemtype | Quick Connect - 0.250' (6.3mm) |
| Serie | R250 |
| Pakket | Bulk |
| oriëntering | - |
| Aantal circuits | 2 |
| montage Type | Chassis Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Type zekeringhouder | Block |
| Fuse Type | Cartridge |
| Fuse Size | 0.563' Dia x 2' L (14.3mm x 50.8mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten | Class R Fuses |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 30 A |
| Contact Material | - |
| Contact Finish | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.8180 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Eaton - Bussmann Electrical Division R25030-2QR.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | R25030-3QR | R25030-1QR | R25030-2CR | R25030-2COR |
| Fabrikant | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division | Eaton - Bussmann Electrical Division | Bussmann (Eaton) |
| oriëntering | - | - | - | - |
| Fuse Size | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Fuse Type | - | - | - | - |
| For Use With / Gerelateerde Producten | - | - | - | - |
| Spanning | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aantal circuits | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Type zekeringhouder | - | - | - | - |
Download R25030-2QR PDF -datasheets en Eaton - Bussmann Electrical Division -documentatie voor R25030-2QR - Eaton - Bussmann Electrical Division.
R25060-1CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25030-3CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2CORBussmann (Eaton)FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1COREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25060-2COREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25030-3PREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-2PREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-3CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25060-1CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 60A CHASSIS
R25030-2CREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25030-1QREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS
R25023ULLA2SKVWORKS
R25030-3SREaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSISUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.