- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML -datasheet
S558-5999-P3-F.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $6.662 | $6.66 |
| 200+ | $2.658 | $531.60 |
| 380+ | $2.57 | $976.60 |
| 1140+ | $2.526 | $2,879.64 |
S558-5999-P3-F Tech -specificaties
Bel Fuse Inc. - S558-5999-P3-F Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Bel Fuse Inc. - S558-5999-P3-F
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Bel Fuse, Inc. |
| Gewicht | - |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver |
| Transformer Type | LAN |
| Size / Dimension | 0.690' L x 0.480' W (17.53mm x 12.20mm) |
| Serie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Inductie | 350µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.230' (5.84mm) |
| ET (volt-tijd) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 2 (1 Year) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.31.2000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Bel Fuse Inc. S558-5999-P3-F.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | S558-5999-Q3-F | S558-5999-Q9-F | S558-5999-T7-F | S558-5999-K6-F |
| Fabrikant | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Turns Ratio - Primair: Secondary | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Gewicht | - | - | - | - |
| ET (volt-tijd) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Transformer Type | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inductie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
Download S558-5999-P3-F PDF -datasheets en Bel Fuse Inc. -documentatie voor S558-5999-P3-F - Bel Fuse Inc..
S558-5999-Q4Bel Fuse, Inc.
S558-5999-P3Bel Power Solutions
S558-5999-K8BEI Sensors / Sensata Technologies
S558-5999-T5Bel Fuse, Inc.
S558-5999-Q9Bel Power Solutions
S558-5999-GOBEI Sensors / Sensata Technologies
S558-5999-L-1-FBel Power Solutions
S558-5999-E5Bel Power Solutions
S558-5999-K6-FBel Fuse Inc.XFRMR MOD LAN 10/100BT 12P SMD
S558-5999-R8-FBel Fuse, Inc.
S558-5999-JOBel Fuse, Inc.
S558-5999-T3Bel Power SolutionsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.