- Jess***Jones
- 2026/04/17
PS02/A1032/63 Tech -specificaties
Bulgin - PS02/A1032/63 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Bulgin - PS02/A1032/63
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Arcolectric (Bulgin) |
| Spanningswaarde DC | - |
| Spanningswaarde AC | 250V |
| Klemtype | Quick Connect |
| Serie | PS02 |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -25°C ~ 85°C |
| montage Type | Chassis Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Inductie | 170µH |
| Frequentie - Bediening | 50 ~ 400Hz |
| filter Type | Single Phase |
| Actueel | 10 A |
| Configuratie | Single Stage |
| Base Productnummer | PS02/A1 |
| Goedkeuringsbureau | CSA, ENEC, UR, VDE |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Bulgin PS02/A1032/63.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | PS02/A0320/63 | PS02/A1020/63 | PS02/A1012/63 | PS02/A0333/63 |
| Fabrikant | Bulgin | Bulgin | Bulgin | Bulgin |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Actueel | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Spanningswaarde DC | - | - | - | - |
| Spanningswaarde AC | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Configuratie | - | - | - | S/H-ADC |
| Frequentie - Bediening | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| filter Type | - | - | - | - |
Download PS02/A1032/63 PDF -datasheets en Bulgin -documentatie voor PS02/A1032/63 - Bulgin.
PS02/B1010/63BulginLINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
PS02/A1012/63BulginLINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
PS02/A0333/63BulginLINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
PS02/B0310/63BulginLINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
PS03-2405FINEIGBT Module
PS03-0505FINEIGBT Module
PS03-48-5POWERIGBT ModuleUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.