- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
MAX6715-29.pdfPcn veroudering/ eol
Mult Devices OBS 24/Apr/2018.pdfMAX6717UKWGD3+ Tech -specificaties
Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6717UKWGD3+ Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX6717UKWGD3+
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Maxim Integrated |
| Voltage - Drempel | 1.11V, 1.665V |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Leverancier Device Pakket | SOT-23-5 |
| Serie | - |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Reset | Active Low |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | SC-74A, SOT-753 |
| Pakket | Bulk |
| uitgang | Open Drain or Open Collector |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal bewaken spanningen | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Base Productnummer | MAX6717 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX6717UKWGD3+.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MAX6717UKWGD3+T | MAX6717UKVHD3+ | MAX6717UKYHD3+ | MAX6717UKTGD3-T |
| Fabrikant | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Aantal bewaken spanningen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Reset Timeout | - | - | - | - |
| Reset | - | - | - | - |
| uitgang | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Type | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Drempel | - | - | - | - |
Download MAX6717UKWGD3+ PDF -datasheets en Analog Devices Inc./Maxim Integrated -documentatie voor MAX6717UKWGD3+ - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX6717UKYHD3+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC SUPERVISOR MPU SOT23-5
MAX6717UKTGD6+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedMAX6717UKTGD6+Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.