- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
Micro/Mini Power Series Brief.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.672 | $0.67 |
G874D141202CEU Tech -specificaties
Amphenol ICC (Commercial Products) - G874D141202CEU Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Amphenol ICC (Commercial Products) - G874D141202CEU
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Aorora |
| Nominale spanning | 600V |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Cable/Wire |
| Shrouding | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | Mini Power |
| Rijafstand - Paring | 0.165' (4.20mm) |
| Pitch - Paring | 0.165' (4.20mm) |
| Pakket | Tray |
| Totale contactlengte | - |
| Temperatuur | -30°C ~ 80°C |
| Aantal rijen | 2 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 14 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatiehoogte | 0.504' (12.80mm) |
| Isolatie Kleur | Natural |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Locking Ramp |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Brass |
| Contact Lengte - Post | 0.138' (3.50mm) |
| Contact Lengte - Paring | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 100.0µin (2.54µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin |
| Contact Afronden - Paring | Tin |
| connector Type | Header |
| Base Productnummer | G874D |
| toepassingen | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Amphenol ICC (Commercial Products) G874D141202CEU.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | G874D101202CEU | G874D161202CEU | G874D241202CEU | G874D041202CEU |
| Fabrikant | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Stijl | - | - | - | - |
| Shrouding | - | - | - | - |
| Totale contactlengte | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| bevestegingswijze | - | - | - | - |
| Contact Afwerken - Post | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - | - | - | - |
| contact type | - | - | - | - |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| Nominale spanning | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - | - | - | - |
| Gekoppelde Stacking Heights | - | - | - | - |
| Contact Vorm | - | - | - | - |
| Isolatiehoogte | - | - | - | - |
| Pitch - Paring | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Aantal posities Loaded | - | - | - | - |
| Differentiële datatransmissie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Contact Afronden - Paring | - | - | - | - |
| Isolatie Kleur | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Rijafstand - Paring | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Contact Lengte - Paring | - | - | - | - |
| Contact Lengte - Post | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| connector Type | - | - | - | - |
Download G874D141202CEU PDF -datasheets en Amphenol ICC (Commercial Products) -documentatie voor G874D141202CEU - Amphenol ICC (Commercial Products).
G874D201202CEUAmphenol ICC (Commercial Products)CONN HEADER VERT 20POS 4.2MM
G874D221202CEUAmphenol ICC (Commercial Products)CONN HEADER VERT 22POS 4.2MM
G874D24110PTEUAir LB (Amphenol Pcd)
G874D161202CEUAmphenol ICC (Commercial Products)CONN HEADER VERT 16POS 4.2MM
G8751F6-14GlenairCONNECTOR
G8751H8-70GlenairCONNECTOR
G8744-1812-6MGlenairCONNECTOR
G8744-3616-5NFGlenairCONNECTOR
G8751D4-1GlenairCONNECTOR
G8744-222-4NFGlenairCONNECTORUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.