- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Bergstik II Header SR R/A.pdfPcn veroudering/ eol
Bergstik Header Series 09/Apr/2012.pdf79428-128HLF Tech -specificaties
Amphenol ICC (FCI) - 79428-128HLF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Amphenol ICC (FCI) - 79428-128HLF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Aorora |
| Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Solder |
| Stijl | Board to Board |
| Shrouding | Unshrouded |
| Serie | BERGSTIK® II |
| Rijafstand - Paring | - |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakket | Bulk |
| Totale contactlengte | 0.695" (17.65mm) |
| Temperatuur | - |
| Aantal rijen | 1 |
| Aantal posities Loaded | All |
| Aantal posities | 28 |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Gekoppelde Stacking Heights | - |
| Differentiële datatransmissie | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Isolatiehoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Isolatie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Push-Pull |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - |
| contact type | Male Pin |
| Contact Vorm | Square |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Lengte - Post | 0.120" (3.05mm) |
| Contact Lengte - Paring | 0.475" (12.07mm) |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Afwerken - Post | - |
| Contact Afronden - Paring | Gold or Gold, GXT™ |
| connector Type | Header |
| Base Productnummer | 79428 |
| toepassingen | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Amphenol ICC (FCI) 79428-128HLF.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 79428-120HLF | 79428-123HLF | 79428-124HLF | 79428-129HLF |
| Fabrikant | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) | Amphenol ICC (FCI) |
| Contact Lengte - Paring | - | - | - | - |
| Differentiële datatransmissie | - | - | - | - |
| Nominale spanning | - | - | - | - |
| Contact Afronden - Paring | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - | - | - | - |
| Contact Afwerken - Post | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contact Lengte - Post | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| connector Type | - | - | - | - |
| Isolatiehoogte | - | - | - | - |
| contact type | - | - | - | - |
| Rijafstand - Paring | - | - | - | - |
| Aantal rijen | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| Stijl | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| bevestegingswijze | - | - | - | - |
| Aantal posities | - | - | - | - |
| Pitch - Paring | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Isolatie Kleur | - | - | - | - |
| Totale contactlengte | - | - | - | - |
| Gekoppelde Stacking Heights | - | - | - | - |
| Shrouding | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Contact Vorm | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aantal posities Loaded | - | - | - | - |
Download 79428-128HLF PDF -datasheets en Amphenol ICC (FCI) -documentatie voor 79428-128HLF - Amphenol ICC (FCI).
79428-131HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 31POS 2.54MM
79428-123HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 23POS 2.54MM
79428-124HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
79428-134HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
79428-129HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 29POS 2.54MM
79428-121HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 21POS 2.54MM
79428-126HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
79428-132HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
79428-401HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 1POS
79428-136HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
79428-125HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 25POS 2.54MM
79428-130HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
79428-127HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 27POS 2.54MM
79428-133HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
79428-119HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 19POS 2.54MM
79428-122HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
79428-135HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
79428-120HLFAmphenol ICC (FCI)CONN HEADER VERT 20POS 2.54MMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.