- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
CC10.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.547 | $1.55 |
| 200+ | $0.618 | $123.60 |
| 500+ | $0.597 | $298.50 |
| 1000+ | $0.587 | $587.00 |
CC10-10NK-RC Tech -specificaties
Allied Components International - CC10-10NK-RC Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Allied Components International - CC10-10NK-RC
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Allied Components International |
| Type | Wirewound |
| Tolerantie | ±10% |
| Leverancier Device Pakket | 1008 |
| Size / Dimension | 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 50 @ 500MHz |
| Verpakking / doos | 1008 (2520 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ceramic |
| Inductiefrequentie - test | 500 MHz |
| Inductie | 10 nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 4.1GHz |
| Kenmerken | - |
| DC Resistance (DCR) | 80mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 1 A |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH info available upon request |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Allied Components International CC10-10NK-RC.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | CC10-1200NK-RC | CC10-100NK-RC | CC10-120NK-RC | CC10-1000NK-RC |
| Fabrikant | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International | Allied Components International |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Inductie | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Type | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| afscherming | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
Download CC10-10NK-RC PDF -datasheets en Allied Components International -documentatie voor CC10-10NK-RC - Allied Components International.
CC10-0505SFC-ETDK CorporationUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.