- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN -verpakking
Delivery Unit 17/Jan/2019.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.154 | $0.15 |
0190990027 Tech -specificaties
Molex - 0190990027 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Molex - 0190990027
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Molex |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Breedte - Outer Edges | 0.250" (6.35mm) |
| Tong Inside Opening | 0.114" (2.90mm) |
| Beëindiging | Crimp |
| terminal Type | Spring, Snap |
| Stud / Tab Size | 6 Stud |
| Serie | InsulKrimp |
| Pakket | Bulk |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Materiaal - Isolatie | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Lengte - Beëindiging | 0.405" (10.29mm) |
| Lengte - Ring Center Beëindiging | 0.230" (5.84mm) |
| Lengte - Overall | 0.810" (20.57mm) |
| isolatie Diameter | 0.175" (4.45mm) |
| Isolatie | Insulated |
| Kenmerken | - |
| Contact Material | Copper |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Kleur | Blue |
| Base Productnummer | 019099 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Molex 0190990027.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 0190990029 | 0190990025 | 0190990028 | 0190990026 |
| Fabrikant | Molex | Molex | Molex | Molex |
| Lengte - Beëindiging | - | - | - | - |
| terminal Type | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Contact Finish | - | - | - | - |
| Contact Material | - | - | - | - |
| Lengte - Overall | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Tong Inside Opening | - | - | - | - |
| Materiaal - Isolatie | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Lengte - Ring Center Beëindiging | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Breedte - Outer Edges | - | - | - | - |
| Stud / Tab Size | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| isolatie Diameter | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Isolatie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Download 0190990027 PDF -datasheets en Molex -documentatie voor 0190990027 - Molex.
0190990026MolexCONN SPADE TERM 14-16AWG #5 BLU
0190990017Molex0190990017
0190990042MolexSNAP SPADE INSULKRIMP (C-2199-14
0190990025MolexCONN SPADE TERM 14-16AWG #5 BLU
0190990022Molex0190990022
0190990029MolexCONN SPADE TERM 14-16AWG #6 BLUUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.