- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
ALD1101(A,B).pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $7.804 | $7.80 |
| 200+ | $3.115 | $623.00 |
| 500+ | $3.01 | $1,505.00 |
| 1000+ | $2.958 | $2,958.00 |
ALD1101PAL Tech -specificaties
Advanced Linear Devices Inc. - ALD1101PAL Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Advanced Linear Devices Inc. - ALD1101PAL
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Advanced Linear Devices, Inc. |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1V @ 10µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | 8-PDIP |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 75Ohm @ 5V |
| Vermogen - Max | 500mW |
| Verpakking / doos | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C (TJ) |
| montage Type | Through Hole |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| FET Feature | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 10.6V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) Matched Pair |
| Base Productnummer | ALD1101 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Advanced Linear Devices Inc. ALD1101PAL.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | ALD1101APAL | ALD1101BPAL | ALD1102APAL | ALD1102BPAL |
| Fabrikant | Advanced Linear Devices Inc. | Advanced Linear Devices Inc. | Advanced Linear Devices Inc. | Advanced Linear Devices Inc. |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Technologie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Configuratie | - | - | - | S/H-ADC |
Download ALD1101PAL PDF -datasheets en Advanced Linear Devices Inc. -documentatie voor ALD1101PAL - Advanced Linear Devices Inc..
ALD10F48N-SLArtesyn Embedded PowerDC DC CONVERTER 3.3V 35W
ALD10F48-SLArtesyn Embedded PowerDC DC CONVERTER 3.3V 35W
ALD10P-3AALTEKUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.