- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfBN154G0684K-- Tech -specificaties
KYOCERA AVX - BN154G0684K-- Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als KYOCERA AVX - BN154G0684K--
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | AVX (KYOCERA AVX) |
| Nominale spanning - DC | 250V |
| Nominale spanning - AC | 115V |
| Tolerantie | ±10% |
| Beëindiging | PC Pins |
| Size / Dimension | 0.697' L x 0.244' W (17.70mm x 6.20mm) |
| Serie | BN |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | Radial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Through Hole |
| Afstand tussen de draden | 0.591' (15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.480' (12.20mm) |
| Kenmerken | - |
| diëlektrische materiaal | Polyester, Metallized |
| Capaciteit | 0.68 µF |
| toepassingen | High Pulse, DV/DT |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0010 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als KYOCERA AVX BN154G0684K--.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | BN154G0684J-- | BN154I0184K-- | BN154G0684KK7 | BN154G0334K-- |
| Fabrikant | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| toepassingen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| diëlektrische materiaal | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ratings | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
Download BN154G0684K-- PDF -datasheets en KYOCERA AVX -documentatie voor BN154G0684K-- - KYOCERA AVX.
BN154I0104KENKYOCERA AVXCAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
BN154K0104K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
BN154G0125J--KYOCERA AVXCAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL
BN154I0224K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
BN154I0473K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
BN154I0474K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
BN154G0474K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
BN154G0224K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
BN154G0684J--KYOCERA AVXCAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL
BN154I0184K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.18UF 10% 400VDC RAD
BN154G0105K--KYOCERA AVXCAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
BN154I0104K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
BN154I0334K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD
BN154G0105KENKYOCERA AVXCAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
BN154G0334K--KYOCERA AVXCAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
BN154G0684KK7KYOCERA AVXCAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
BN154G0224KENKYOCERA AVXCAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
BN154G0155K--KYOCERA AVXCAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIALUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.