- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.102 | $0.10 |
| 200+ | $0.04 | $8.00 |
| 500+ | $0.038 | $19.00 |
| 1000+ | $0.037 | $37.00 |
06031A221JAT2A Tech -specificaties
AVX Corporation - 06031A221JAT2A Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als AVX Corporation - 06031A221JAT2A
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | AVX (KYOCERA AVX) |
| Spanning - Nominale | 100V |
| Tolerantie | ±5% |
| Dikte (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| Serie | - |
| ratings | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 0603 (1608 Metric) |
| Andere namen | 06031A221JAT2A/4K 06031A221JAT2A\4K 478-1148-2 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 28 Weeks |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Failure Rate | - |
| gedetailleerde beschrijving | 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Capaciteit | 220pF |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Loodvrij / RoHS-conform |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als AVX Corporation 06031A221JAT2A.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 06031A221KAT2A | 06031A221J4T2A | 06031A221GAT2A | 06031A221JAJ2A |
| Fabrikant | AVX Corporation | AVX Corporation | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Andere namen | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| gedetailleerde beschrijving | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Packaging | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
Download 06031A221JAT2A PDF -datasheets en AVX Corporation -documentatie voor 06031A221JAT2A - AVX Corporation.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.