- Bran***Lewis
- 2026/05/11
S0603-47NF2C Tech -specificaties
API Delevan Inc. - S0603-47NF2C Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. - S0603-47NF2C
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Tolerantie | ±1% |
| Leverancier Device Pakket | 0603 (1608 Metric) |
| Size / Dimension | 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | S0603 |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 35 @ 200MHz |
| Verpakking / doos | 0603 (1608 Metric) |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Alumina |
| Inductiefrequentie - test | 200 MHz |
| Inductie | 47 nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.040" (1.02mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 2GHz |
| DC Resistance (DCR) | 310mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 600 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. S0603-47NF2C.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | S0603-47NF2D | S0603-47NF2 | S0603-47NF3C | S0603-47NF1C |
| Fabrikant | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ratings | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
S0603-3N3J3SAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3NH 700MA 100MOHM SM
S0603-47NF2API Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF3CAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF1CAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF3API Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF1API Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF3DAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF1DAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF1BAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF3EAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF2EAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF1EAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF3SAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF3BAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF1SAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF2BAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF2SAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMD
S0603-47NF2DAPI Delevan Inc.FIXED IND 47NH 600MA 310MOHM SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.