- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MIL1812(R) (M83446/39).pdfPCN -ontwerp/specificatie
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $2.592 | $2.59 |
MIL1812-150M Tech -specificaties
API Delevan Inc. - MIL1812-150M Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. - MIL1812-150M
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Type | - |
| Tolerantie | ±20% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.189' L x 0.134' W (4.80mm x 3.40mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | MIL1812 |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 40 @ 50MHz |
| Verpakking / doos | Nonstandard |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Phenolic |
| Inductiefrequentie - test | 50 MHz |
| Inductie | 15 nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.134' (3.40mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 1GHz |
| DC Resistance (DCR) | 100mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 1.23 A |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. MIL1812-150M.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MIL1812-120M | MIL1812-180M | MIL1812-151K | MIL1812-220M |
| Fabrikant | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ratings | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Type | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
Download MIL1812-150M PDF -datasheets en API Delevan Inc. -documentatie voor MIL1812-150M - API Delevan Inc..
MIL1812-184JAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 145MA 9.5OHM SMD
MIL1331-822KAPI Delevan Inc.FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6OHM SMD
MIL1812-123JAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
MIL1812-152JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 578MA 600MOHM SM
MIL1812-104JAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
MIL1812-105JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
MIL1812-154JAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 149MA 9 OHM SMD
MIL1812-180MAPI Delevan Inc.FIXED IND 18NH 1.23A 100MOHM SMD
MIL1812-182JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 556MA 650MOHM SM
MIL1812-124JAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
MIL1812-183JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
MIL1812-101KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 818MA 300MOHM SM
MIL1331-823KAPI Delevan Inc.FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
MIL1812-120MAPI Delevan Inc.FIXED IND 12NH 1.23A 100MOHM SMD
MIL1812-121KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 818MA 300MOHM SM
MIL1812-220MAPI Delevan Inc.FIXED IND 22NH 1.23A 100MOHM SMD
MIL1812-151KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150NH 818MA 300MOHM SM
MIL1812-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 757MA 350MOHM SMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.