- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
M1331 Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $11.214 | $11.21 |
M1331-224K Tech -specificaties
API Delevan Inc. - M1331-224K Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. - M1331-224K
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Type | - |
| Tolerantie | ±10% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.320' L x 0.125' W (8.13mm x 3.18mm) |
| afscherming | Shielded |
| Serie | M1331 |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 35 @ 790kHz |
| Verpakking / doos | Nonstandard |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 790 kHz |
| Inductie | 220 µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.145' (3.68mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 11Ohm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 64 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | 20mA |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. M1331-224K.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | M1331-221K | M1331-272K | M1331-223K | M1331-274K |
| Fabrikant | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ratings | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download M1331-224K PDF -datasheets en API Delevan Inc. -documentatie voor M1331-224K - API Delevan Inc..
M1331-334KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD
M1331-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
M1331-331KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330NH 495MA 180MOHM SM
M1331-271KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270NH 530MA 160MOHM SM
M1331-332KAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3OHM SMD
M1331-221KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220NH 545MA 150MOHM SM
M1331-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
M1331-222KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1OHM SMD
M1331-273KAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
M1331-182KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8UH 217MA 950MOHM SM
M1331-333KAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM SMD
M1331-274KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
M1331-181KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180NH 585MA 130MOHM SM
M1331-223KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
M1331-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD
M1331-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
M1331-272KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2OHM SMD
M1331-391KAPI Delevan Inc.FIXED IND 390NH 485MA 190MOHM SMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.