- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $5.015 | $5.02 |
5500-225K Tech -specificaties
API Delevan Inc. - 5500-225K Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. - 5500-225K
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Type | - |
| Tolerantie | ±10% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 1.080' L x 0.510' W (27.44mm x 12.96mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | 5500 |
| ratings | - |
| Q @ Freq | - |
| Verpakking / doos | 2-SMD |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 130°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 1 kHz |
| Inductie | 2.2 mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.520' (13.21mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.76Ohm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 750 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | 370mA |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. 5500-225K.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 5500-224K | 5500-223K | 5500-226K | 5500-275K |
| Fabrikant | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
Download 5500-225K PDF -datasheets en API Delevan Inc. -documentatie voor 5500-225K - API Delevan Inc..
5500-185JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5OHM SMD
5500-276JAPI Delevan Inc.FIXED IND 27MH 210MA 22.7OHM SMD
5500-273JAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 6.3A 25 MOHM SMD
5500-274KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 2.1A 226MOHM SMD
5500-223JAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
5500-186JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18MH 260MA 14.8OHM SMD
5500-273KAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 6.3A 25 MOHM SMD
5500-224JAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 2.48A 162MOHM SM
5500-186KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18MH 260MA 14.8OHM SMD
5500-185KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5OHM SMD
5500-226JAPI Delevan Inc.FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
5500-225JAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.2MH 750MA 1.76OHM SM
5500-275JAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13OHM SM
5500-275KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13OHM SM
5500-226KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22MH 230MA 18 OHM SMD
5500-274JAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 2.1A 226MOHM SMD
5500-223KAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 6.43A 24 MOHM SMD
5500-224KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 2.48A 162MOHM SMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.