- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
5500(R) Series Datasheet.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Multiple Series Marking 10/Aug/2017.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $6.059 | $6.06 |
5500-155J Tech -specificaties
API Delevan Inc. - 5500-155J Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. - 5500-155J
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Type | - |
| Tolerantie | ±5% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | 5500 |
| ratings | - |
| Q @ Freq | - |
| Verpakking / doos | 2-SMD |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 130°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 1 kHz |
| Inductie | 1.5 mH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.520" (13.21mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.18Ohm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 920 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | 450mA |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. 5500-155J.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 5500-154J | 5500-153J | 5500-125J | 5500-155K |
| Fabrikant | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| afscherming | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Download 5500-155J PDF -datasheets en API Delevan Inc. -documentatie voor 5500-155J - API Delevan Inc..
5500-155KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18OHM SM
5500-156KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15MH 300MA 10.7OHM SMD
5500-183JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD
5500-153JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
5500-156JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15MH 300MA 10.7OHM SMD
5500-184JAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 2.57A 150MOHM SM
5500-183KAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 6.72A 22 MOHM SMD
5500-185JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5OHM SMD
5500-126JAPI Delevan Inc.FIXED IND 12MH 330MA 9.34OHM SMD
5500-124KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 2.96A 113MOHM SM
5500-154JAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 2.78A 129MOHM SM
5500-185KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.8MH 810MA 1.5OHM SMD
5500-125JAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2MH 1.01A 977MOHM SM
5500-154KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 2.78A 129MOHM SM
5500-125KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2MH 1.01A 977MOHM SM
5500-126KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12MH 330MA 9.34OHM SMD
5500-153KAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
5500-184KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 2.57A 150MOHM SMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.