- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
4470(R) Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $2.605 | $2.61 |
4470R-07K Tech -specificaties
API Delevan Inc. - 4470R-07K Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. - 4470R-07K
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Type | Molded |
| Tolerantie | ±10% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | 4470R |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 100 @ 7.9MHz |
| Verpakking / doos | Axial |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Core | Iron |
| Inductiefrequentie - test | 7.9 MHz |
| Inductie | 3.3 µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 72MHz |
| DC Resistance (DCR) | 40mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3.5 A |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. 4470R-07K.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 4470R-07F | 4470R-07H | 4470R-07J | 4470R-07G |
| Fabrikant | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Type | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| afscherming | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
Download 4470R-07K PDF -datasheets en API Delevan Inc. -documentatie voor 4470R-07K - API Delevan Inc..
4470R-08KAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-08JAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-08GAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-07JAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-07GAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-06FAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-09HAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-08HAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-06JAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-07FAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-06GAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-06KAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-09GAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-06HAPI Delevan Inc.FIXED IND 2.7UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-09FAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-07HAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.3UH 3.5A 40 MOHM TH
4470R-09JAPI Delevan Inc.FIXED IND 4.7UH 3.1A 50 MOHM TH
4470R-08FAPI Delevan Inc.FIXED IND 3.9UH 3.1A 50 MOHM THUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.