- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
2727(R) Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $166.666 | $166.67 |
2727R-06F Tech -specificaties
API Delevan Inc. - 2727R-06F Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. - 2727R-06F
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Type | Toroidal |
| Tolerantie | ±1% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | 2727R |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 80 @ 2.5MHz |
| Verpakking / doos | Radial, Vertical |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal - Core | Iron |
| Inductiefrequentie - test | 2.5 MHz |
| Inductie | 27 µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 20MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.7Ohm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 265 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. 2727R-06F.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 2727R-06H | 2727R-05F | 2727R-04F | 2727R-07F |
| Fabrikant | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inductie | - | - | - | - |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
Download 2727R-06F PDF -datasheets en API Delevan Inc. -documentatie voor 2727R-06F - API Delevan Inc..
2727R-07JAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM TH
2727R-07HAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM TH
2727R-05HAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-08GAPI Delevan Inc.FIXED IND 39UH 220MA 3.9 OHM TH
2727R-05GAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-08FAPI Delevan Inc.FIXED IND 39UH 220MA 3.9 OHM TH
2727R-03JAPI Delevan Inc.FIXED IND 15UH 360MA 1.5 OHM TH
2727R-06HAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 265MA 2.7 OHM TH
2727R-04GAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-04HAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-04JAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-06GAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 265MA 2.7 OHM TH
2727R-06JAPI Delevan Inc.FIXED IND 27UH 265MA 2.7 OHM TH
2727R-05JAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-07FAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM TH
2727R-04FAPI Delevan Inc.FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
2727R-05FAPI Delevan Inc.FIXED IND 22UH 290MA 2.3 OHM TH
2727R-07GAPI Delevan Inc.FIXED IND 33UH 240MA 3.3 OHM THUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.