- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Omgevingsinformatie
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.912 | $0.91 |
H422K1BCA Tech -specificaties
TE Connectivity Passive Product - H422K1BCA Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als TE Connectivity Passive Product - H422K1BCA
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity |
| Tolerantie | ±0.1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | Axial |
| Size / Dimension | 0.146' Dia x 0.394' L (3.70mm x 10.00mm) |
| Serie | Holco, Holsworthy |
| panel Mode | 22.1 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 0.5W, 1/2W |
| Verpakking / doos | Axial |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Film |
| Base Productnummer | H4 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als TE Connectivity Passive Product H422K1BCA.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | H422K1BYA | H422K1BZA | H422K6BCA | H422K1BDA |
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product | TE Connectivity Passive Product | TE Connectivity Passive Product | TE Connectivity Passive Product |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| panel Mode | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
Download H422K1BCA PDF -datasheets en TE Connectivity Passive Product -documentatie voor H422K1BCA - TE Connectivity Passive Product.
H422705A0000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 22POS STR 5MM
H422705C0000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 22POS STR 5MM
H422705B0000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 22POS STR 5MM
H422705D0000GAmphenol AnytekTERM BLOCK PLUG 22POS STR 5MMUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.