- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML -datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdf53424-6 Tech -specificaties
TE Connectivity AMP Connectors - 53424-6 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als TE Connectivity AMP Connectors - 53424-6
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Breedte - Outer Edges | 0.375' (9.53mm) |
| Dikte | 0.039' (0.99mm) |
| Beëindiging | Crimp |
| terminal Type | Circular |
| Stud / Tab Size | 8 Stud |
| Serie | PIDG |
| Pakket | Bulk |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Materiaal - Isolatie | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Lengte - Overall | 1.083' (27.51mm) |
| isolatie Diameter | 0.150' ~ 0.260' (3.81mm ~ 6.60mm) |
| Isolatie | Insulated |
| Kenmerken | Radiation Resistant, Serrated Termination |
| Contact Material | Copper |
| Contact Finish | Tin-Lead |
| Kleur | Natural, Yellow Stripe |
| Base Productnummer | 53424 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als TE Connectivity AMP Connectors 53424-6.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 53424-6 | 53424-1 | 53425-1 | 534245-1 |
| Fabrikant | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Dikte | 0.039' (0.99mm) | 0.039" (0.99mm) | 0.039' (0.99mm) | - |
| isolatie Diameter | 0.150' ~ 0.260' (3.81mm ~ 6.60mm) | 0.150" ~ 0.230" (3.81mm ~ 5.84mm) | 0.150' ~ 0.230' (3.81mm ~ 5.84mm) | - |
| montage Type | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) | Free Hanging (In-Line) | Through Hole, Right Angle |
| Kenmerken | Radiation Resistant, Serrated Termination | Radiation Resistant, Serrated Termination | Radiation Resistant, Serrated Termination | - |
| Materiaal - Isolatie | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) | - |
| Lengte - Overall | 1.083' (27.51mm) | 1.083" (27.51mm) | 1.083' (27.51mm) | - |
| Isolatie | Insulated | Insulated | Insulated | - |
| Contact Material | Copper | Copper | Copper | Phosphor Bronze |
| terminal Type | Circular | Circular | Circular | - |
| Beëindiging | Crimp | Crimp | Crimp | Solder |
| Contact Finish | Tin-Lead | Tin-Lead | Tin-Lead | - |
| Kleur | Natural, Yellow Stripe | Natural, Yellow Stripe | Natural, Yellow Stripe | - |
| Pakket | Bulk | Bulk | Bulk | Tube |
| Wire Gauge | 10-12 AWG | 10-12 AWG | 10-12 AWG | - |
| Serie | PIDG | PIDG | PIDG | AMPMODU Mod II |
| Breedte - Outer Edges | 0.375' (9.53mm) | 0.375" (9.53mm) | 0.375' (9.53mm) | - |
| Stud / Tab Size | 8 Stud | 8 Stud | 10 Stud | - |
| Base Productnummer | 53424 | 53424 | 53425 | 534245 |
Download 53424-6 PDF -datasheets en TE Connectivity AMP Connectors -documentatie voor 53424-6 - TE Connectivity AMP Connectors.
53425-067Amphenol ICC (FCI)CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL
534257-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 120POS 2.54MM
534245-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
534257-5TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
534245-6TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
53425-500Amphenol ICC (FCI)CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSHUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.