- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
NTD20N06L.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Devices 27/Jun/2007.pdfNTD20N06L Tech -specificaties
onsemi - NTD20N06L Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - NTD20N06L
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| VGS (th) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | DPAK |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 48mOhm @ 10A, 5V |
| Vermogensverlies (Max) | 1.36W (Ta), 60W (Tj) |
| Verpakking / doos | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 990 pF @ 25 V |
| FET Type | N-Channel |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 5V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 20A (Ta) |
| Base Productnummer | NTD20 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi NTD20N06L.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | NTD20N06LT4 | NTD20N06LG | NTD20N06L-1G | NTD20N06L-001 |
| Fabrikant | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Vermogensverlies (Max) | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | - | - | - | - |
| FET Type | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download NTD20N06L PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor NTD20N06L - onsemi.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.