- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -verpakking
2.73KHz.pdfPcn andere
2.73KHz.pdfHTML -datasheet
NL27WZ126.pdfOmgevingsinformatie
onsemi RoHS.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.141 | $0.71 |
| 50+ | $0.112 | $5.60 |
| 150+ | $0.099 | $14.85 |
| 500+ | $0.084 | $42.00 |
| 3000+ | $0.077 | $231.00 |
| 6000+ | $0.073 | $438.00 |
NL27WZ126USG Tech -specificaties
onsemi - NL27WZ126USG Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - NL27WZ126USG
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Voltage - Levering | 1.65V ~ 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | US8 |
| Serie | 27WZ |
| Verpakking / doos | 8-VFSOP (0.091', 2.30mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | 3-State |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Aantal elementen | 2 |
| Aantal bits per element | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Type logica | Buffer, Non-Inverting |
| Input Type | - |
| Current - Output Hoog, Laag | 32mA, 32mA |
| Base Productnummer | NL27WZ126 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi NL27WZ126USG.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | NL27WZ125USG-F22190 | NL27WZ126US | NL27WZ125USG | NL27WZ125US |
| Fabrikant | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Type logica | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aantal elementen | - | - | - | - |
| Aantal bits per element | - | - | - | - |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
Download NL27WZ126USG PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor NL27WZ126USG - onsemi.
NL27WZ125USG##QQQQQQQQUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.