- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
NCP1937.pdfHTML -datasheet
NCP1937.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Wafer Fab Change 14/Oct/2022.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.954 | $0.95 |
| 10+ | $0.794 | $7.94 |
| 30+ | $0.693 | $20.79 |
| 100+ | $0.59 | $59.00 |
| 500+ | $0.543 | $271.50 |
| 1000+ | $0.523 | $523.00 |
NCP1937A2DR2G Tech -specificaties
onsemi - NCP1937A2DR2G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - NCP1937A2DR2G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Voltage - Levering | 9V ~ 30V |
| Leverancier Device Pakket | 20-SOIC |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 20-LSOP (0.154", 3.90mm Width), 17 Leads |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| mode | Critical Conduction (CRM) |
| Frequentie - Schakelen | - |
| Current - Startup | 20 mA |
| Base Productnummer | NCP1937 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi NCP1937A2DR2G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | NCP1937B2DR2G | NCP1937A3DR2G | NCP1937A1DR2G | NCP1937C4DR2G |
| Fabrikant | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| mode | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Current - Startup | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frequentie - Schakelen | - | - | - | - |
Download NCP1937A2DR2G PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor NCP1937A2DR2G - onsemi.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.