- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.179 | $0.18 |
| 200+ | $0.069 | $13.80 |
| 500+ | $0.067 | $33.50 |
| 1000+ | $0.066 | $66.00 |
MC74F399DR2 Tech -specificaties
onsemi - MC74F399DR2 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - MC74F399DR2
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Voltage - Levering | 4.5V ~ 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | 16-SO |
| Serie | 74F |
| Verpakking / doos | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Base Productnummer | 74F399 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Niet toepasbaar |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi MC74F399DR2.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MC74F399DR2 | MC74F399M | MC74F399N | MC74F399D |
| Fabrikant | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| montage Type | Surface Mount | - | - | - |
| Serie | 74F | * | * | * |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C | - | - | - |
| Voltage - Levering | 4.5V ~ 5.5V | - | - | - |
| Base Productnummer | 74F399 | 74F399 | 74F399 | 74F399 |
| Pakket | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Leverancier Device Pakket | 16-SO | - | - | - |
| Verpakking / doos | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) | - | - | - |
MC74F37ML1Micrel / Microchip Technology
MC74F40NMOTOROLA
MC74F521DWMOTOROLA
MC74F38NMOTOROLAUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.