- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
MC10EP32.pdfHTML -datasheet
MC10EP32.pdfPCN -verpakking
Covering Tape/Material Chg 20/May/2016.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $4.43 | $4.43 |
| 10+ | $3.891 | $38.91 |
| 30+ | $3.561 | $106.83 |
| 100+ | $3.286 | $328.60 |
MC10EP32DTR2G Tech -specificaties
onsemi - MC10EP32DTR2G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - MC10EP32DTR2G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Voltage - Levering | 3 V ~ 5.5 V |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| timing | - |
| Leverancier Device Pakket | 8-TSSOP |
| Serie | 10EP |
| Reset | Asynchronous |
| Verpakking / doos | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Type logica | Divide-by-2 |
| Richting | - |
| Count Rate | 4 GHz |
| Base Productnummer | MC10EP32 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi MC10EP32DTR2G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MC10EP32DR2G | MC10EP32DTR2 | MC10EP33DR2G | MC10EP32DR2 |
| Fabrikant | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Richting | - | - | - | - |
| Reset | - | - | - | - |
| Trigger Type | - | - | - | - |
| Aantal bits per element | - | - | - | - |
| timing | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Count Rate | - | - | - | - |
| Aantal elementen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Type logica | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download MC10EP32DTR2G PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor MC10EP32DTR2G - onsemi.
MC10EP33DTRSAMNUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.